img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
img
PRODUCENT:

Błonnik owsiany BETAVEN 180g - Microstructure

 • Cena brutto: 43,12 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Zadbaj o siebie i swoje ciało. Używaj produktów MICROSTRUCTURE w domu i w podróży. Dzięki zaawansowanej technologii, nasze produkty mają konsystencję organicznego pudru, który łatwo zmieszać z ulubionymi potrawami. Dosypuj  lub po prostu mieszaj z sokiem, wodą lub koktajlem. Istnieje wiele możliwości zastosowania naszych produktów w diecie. Odkrywaj tajniki kuchni z produktami MICROSTRUCTURE i z dnia na dzień stawaj się zdrowszym i szczęśliwszym.

  BETAVEN to w 100% naturalny produkt pozyskiwany wyłącznie z jadalnych części owsa. Preparat zawiera aż 60% błonnika, w tym 30% niezwykle cennego, rozpuszczalnego błonnika - beta-glukanu, który znacznie wpłynie na Twoje zdrowie oraz pomoże w zachowaniu smuklej sylwetki.

  Czujesz, ze pomimo dobrej diety brakuje Ci energii, a uczucie ciężkości towarzyszy Ci przez większość dnia? Pomimo systematycznych ćwiczeń nadal jest Ci trudno o zadowalające efekty? A może jesteś świadom swojego zdrowia i chcesz zapobiegać chorobom cywilizacyjnym zamiast zmagać się z wieloletnim leczeniem? BETAVEN pozwoli zbilansować Ci niedobory błonnika w Twoim organizmie, co znacznie wpłynie zarówno na poprawę kondycji oraz zabezpieczy Cię przed wieloma dolegliwościami (miażdżyca, choroba wieńcowa, cukrzyca, nowotwory, nadwaga i otyłość, zaburzenia pracy jelit).

  BETAVEN to naturalny koncentrat owsiany mający w składzie Beta-glukan - błonnik rozpuszczalny, pozyskiwany z owsa, charakteryzujący się szeregiem prozdrowotnych właściwości. Zachowuje się on jak płynny opatrunek na podrażnioną śluzówkę jelit. Beta-glukan to błonnik rozpuszczalny, który działa poprzez tworzenie lepkiego żelu odpowiedzialnego za łączenie kwasów cholesterolu z wyłączeniem kwasów żółciowych. Tzw. zły cholesterol jest “wyłapywany" pozostawiając tylko dobry cholesterol niezbędny do właściwego funkcjonowania organizmu. Proces ten sprzyja redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej oraz prawidłowej ochronie przewodu pokarmowego.

  Stosowanie:

  Należy zacząć od małych porcji (1 łyżeczka, ok.3,5 g dziennie) - wymieszane z wodą, jogurtem lub innym napojem - i stopniowo zwiększać ilość aż do uzyskania pożądanych rezultatów. Dawkowanie należy dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

  WAŻNE!

  Zawsze popijać szklanką wody. Nigdy nie spożywać na sucho. Nie należy przekraczać porcji 8 łyżeczek w ciągu dnia.

  Waga: 180g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach