img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
img
PRODUCENT:

Sok 100% WYŁĄCZNIE CZARNY BEZ 250ml - Sadvit

 • Cena brutto: 9,00 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Sok 100% WYŁĄCZNIE CZARNY BEZ 250ml

   

  Soki firmy Sadvit są produkowane metodą tłoczenia na zimno, z całych owoców. Są to soki naturalnie mętne, poddane procesowi pasteryzacji w celu przedłużenia trwałości. Owoce i warzywa wykorzystywane do produkcji soków kupowane są od lokalnych rolników. Na barwę, smak i zapach ma wpływ wiele czynników, m.in. odmiana użytych owoców, stopień dojrzałości, data zbioru, nasłonecznienie, ilość opadów, itd. Dzięki temu soki Sadvit zawsze są wyjątkowe. Soki Sadvit zawierają jedynie cukry naturalnie występujące w owocach!

   

  Czarny bez to powszechnie występująca roślina, której owoce mają dużo właściwości zdrowotnych. Zawierają one witaminę A i C, pektyny, garbniki, glikozydy antocyjanowe, kwasy owocowe, sole mineralne (glin, żelazo, potas, sód i wapń), które:

  - bezpośrednio wpływają na właściwości napotne, moczopędne, oczyszczające z toksyn i przeciwbólowe

  - owoce czarnego bzu polecane są osobom cierpiącym na reumatyzm, stany zapalne skóry, stany zapalne żołądka i jelit, a także rwę kulszową i nerwobóle.

   

  Skład:
  Sok tłoczony na zimno z czarnego bzu 100%. Pasteryzowany.

  Zalecane dzienne spożycie: 
  brak ograniczeń
   
  Warunki przechowywania:
  Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze od 2 do 20°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48h.
   
  Kraj pochodzenia owoców: Polska
   
  Objętość netto250ml  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach