img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
img
PRODUCENT:

Sok 100% WITALNY GRANAT 3L - Sadvit

 • Cena brutto: 36,00 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Sok 100% WITALNY GRANAT 3L

   

  Soki firmy Sadvit są produkowane metodą tłoczenia na zimno, z całych owoców. Są to soki naturalnie mętne, poddane procesowi pasteryzacji w celu przedłużenia trwałości. Owoce i warzywa wykorzystywane do produkcji soków kupowane są od lokalnych rolników. Na barwę, smak i zapach ma wpływ wiele czynników, m.in. odmiana użytych owoców, stopień dojrzałości, data zbioru, nasłonecznienie, ilość opadów, itd. Dzięki temu soki Sadvit zawsze są wyjątkowe.  Soki Sadvit zawierają jedynie cukry naturalnie występujące w owocach!

   

  Owoce granatu były w starożytności uważane jako źródło witalności i płodności, w średniowieczu jako owoc gwarantujący długowieczność. Dzisiaj w wyniku przeprowadzonych badań potwierdzono obecność w owocach granatu łatwo przyswajalnych polifenoli (trzykrotnie więcej niż w zielonej herbacie) oraz antyoksydantów (20% więcej od czerwonego wina, jagód oraz acai). Owoce granatu są bogate w witaminy C, E, B5, K, magnez, fosfor, potas.

  - wspomagają odchudzanie

  - pomagają regulować ciśnienie krwi i poziom glukozy

  - działają przeciwzapalnie

  - pomagają obniżyć poziomu złego cholesterolu

  - wzmacniają odporność organizmu

  - wspierają układ trawienny

   

  Skład:

  Sok tłoczony na zimno z owoców granatu 100%. Pasteryzowany. 

  Zalecane dzienne spożycie:

  brak ograniczeń

  Warunki przechowywania:

  Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze od 2 do 20°C. Po otwarciu spożyć w ciągu 21 dni – kranik musi być zalany sokiem, aby powietrze nie dostało się do środka. W przypadku dostania się powietrza do worka sok należy spożyć w ciągu 24h.

  Kraj pochodzenia owoców: Turcja
   
  Objętość netto: 3L
  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach