img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
img
PRODUCENT:

Olej kokosowy Cocos-Love 1L BIO [ DELIKATNY SMAK I ZAPACH KOKOSA ]

 • Cena brutto: 82,37 zł
szt.
 • Dodaj do mojej listy

   

  Olej kokosowy Cocoslove to zdrowe jedzenie dla rosnących dzieci. Cocoslove jest pełen zdrowych tłuszczów i witamin A, D i E, ważnych dla rozwoju mózgu i oczu dzieci. Mózgi to 80% tłuszczów nasyconych. Dlatego ważne jest, aby były karmione tłuszczem nasyconym. W przypadku braku zdrowej żywności mózg zacznie samodzielnie szukać tłuszczu, często kosztem zdrowia. Właśnie dlatego olej kokosowy Cocoslove jest idealny dla dzieci. Podaruj swoim maluchom posiłek Cocoslove tak często, jak to możliwe.

  Olej kokosowy Cocoslove to zdrowe tłuszcze, które podążają za każdym budżetem. Zdrowe jedzenie jest niezwykle ważne, szczególnie dla młodych rodzin. Niestety zdrowe jedzenie często nie jest tanie. Cocoslove oferuje idealne rozwiązanie-zdrowe tłuszcze, które są tanie w użyciu. Twój słoik Cocoslove z łatwością wytrzyma przez 2 miesiące i idealnie dopasuje się do budżetu rodzinnego! Nawet do smażenia Cocoslove jest przyjazny dla budżetu -  możesz użyć tego tłuszczu do smażenia nawet 50 razy, pod warunkiem, że po użyciu go przefiltrujesz. Cocoslove to tłuszcz nasycony, co oznacza, że ​​możesz go używać do smażenia, pieczenia i pieczenia.

  Olej kokosowy Cocoslove to również zdrowa i niedroga pielęgnacja ciała dla wszystkich grup wiekowych. Cocoslove pozostawia na skórze warstwę ochronną, nie blokując porów. Olej kokosowy karmi skórę w  naturalny sposób.

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach