img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00
img
PRODUCENT:

Napój energetyczny INSTANT Gula Java Safran&Vanille 230g BIO Amanprana

 • Cena brutto: 121,34 zł
szt.
 • Dodaj do mojej listy

   

  Naturalny napój energetyczny Gula Java Safran & Vanille to znakomite połączenie cukru kokosowego z kakao, szafranem i wanilią. Napoje energetyczne z Amanprany nie są przeznaczone tylko przed, w trakcie lub po treningu. Mogą być używane w dowolnym momencie dnia, gdy musisz wykonywać ćwiczenia fizyczne lub psychiczne, dla młodych i starszych. Napoje sportowe ładują akumulatory i zapewniają czystą przyjemność.

  Potrzebujesz szybkiej energii, która trwa przez długi czas? Węglowodany w nowych napojach Amanprana zapewniają długotrwałą energię. Białka zapewniają optymalną  regenerację i budowanie mięśni. Cukier kokosowy w najnowszej generacji napojów sportowych i wyczynowych zapewnia niski indeks glikemiczny. Napoje sportowe i wyczynowe Amanprana to idealna baza dla naturalnych hipotonicznych, izotonicznych i hipertonicznych napojów sportowych.

  Cukier kokosowy to naturalny słodzik z nektaru kwiatów kokosa. Ma niższy indeks glikemiczny (GI 35) niż zwykły cukier (GI 70). Powolne cukry w cukrze kokosowym są stopniowo wchłaniane przez organizm, co zapewnia natychmiastowe zwiększenie energii, które trwa długo. Ponadto ten naturalny cukier jest nierafinowany lub nieprzetworzony. Oznacza to, że wszystkie zdrowe witaminy, minerały i błonnik są zachowane. Szafran pochodzi z słupków krokusa szafranowego (Crocus sativus). Słupki mają krwistoczerwony kolor i zapewniają pyszny, lekko słodki smak, a jedzenie  zmienia kolor na żółty. Szafran jest jedną z najdroższych przypraw na świecie. Wynika to z pracochłonnego procesu zbierania szafranu. Na szczęście  potrzebujesz tylko niewielkiej ilości w swoich naczyniach lub napojach. Szafran jest bardzo popularny ze względu na jego smak, ale także ze względu na wiele korzyści zdrowotnych, jakie przynosi, m.in. pomaga utrzymać dobry nastrój.

  Napój energetyczny Gula Java Safran & Vanille to mieszanka proszku bez dodatków. Zmieszaj z mlekiem roślinnym, wodą lub mlekiem zimnym lub gorącym. Żółty kolor tego napoju uśmiecha się do ciebie jak słońce. Lekko słodki smak jest pyszny po ćwiczeniach, w pracy lub podczas nauki. Dodaj kostki lodu,
  świeżą miętę i limonkę, a otrzymasz letni napój lodowy.

   

  Skład:

  94,5% cukier kokosowy *, 5% Gula Java Cacao * (79% cukier kokosowy *, 20% niskotłuszczowe kakao *, 0,5% wanilia * i 0,5% cynamon *), 0,5% Szafran*
  * produkty BIO
  Waga: 230g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach