img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00
img
PRODUCENT:

Mieszanka przyprawowa Adapto Botanico Mix 150g BIO Amanprana

 • Cena brutto: 126,01 zł
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Mieszanka Adapto Botanico Mix składa się z ponad 70% przypraw i 30% ziół oraz soli morskiej Khoisan. Sprawia, że ​​gotowanie organiczne jest łatwiejsze i smaczniejsze!

  Co to jest Rasayana? W naturze rośliny muszą się przystosować i być odporne na obfitość rzeczy: „utknęły w jednym miejscu” i nigdy nie mogą uciec. W starożytnych Indiach alchemicy próbowali znaleźć tę jakość również w rasayanach. Termin „adaptogen” jest często używany w odniesieniu do terminu Rasayana (w praktyce ajurwedy). W skład mieszanki Adapto Botanico Mix wchodzą zioła takie jak: rhodiola, schisandra, rokitnik zwyczajny, don quai. Każda mieszanka Botanico Mix ma unikalny skład. Istnieją trzy filary, które można tam znaleźć, ponieważ wspierają działanie mieszanek ziół i przypraw: sumak, algi morskie oraz sól morską Khoisan. Sumak to czerwona jagoda, która jest rafinowana na czerwony purpurowy proszek i jest stosowana w potrawach takich jak hummus, kebab, fattoush i za'atar. Sumak ma kwaśny smak i był używany zarówno w medycynie, jak iw kuchni od setek lat na Bliskim Wschodzie. Każda mieszanka zawiera 4 algi morskie, a mianowicie Nori, sałatę morską, Kombu i Dulse. Sól morska Khoisan - w 100% naturalna i przechodzi naturalny proces filtrowania. 5% całości soli morskiej krystalizuje w Fleur de Sel dzięki wyjątkowym warunkom pogodowym.

  Skład:
  73% mieszanki Adapto * (12% amla (agrest indyjski) *, 8% grzyb Chaga *, 7% tulsi (święta bazylia) *, 7% czarny pieprz *, 7% shatavari (szparagi racemosus) *, 7% rhodiola ( złoty korzeń) *, 7% ashwagandha (żeń-szeń indyjski) *, 7% schisandra (he shou wu) *, 7% rooibos i krzak miodu *, 7% rokitnik *, 7% don quai (chińska arcydzięgiel) *, 9% maca -mix (żółty, czerwony, fioletowy i czarny) *, 4% sumak *, 4% żeń-szeń syberyjski *), 19% Khoisan fleur de sel, 8% mieszanka wodorostów * (nori *, sałata morska *, kombu *, dulse * ) (*produkty BIO)

  Waga: 150g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach