img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00
img
PRODUCENT:

Deska do krojenia z drzewa kamforowego Qi-Board - 24,5x49cm(+/-) typ EXTRA LARGE - wzór 2

 • 930,50 zł Cena brutto: 744,40 zł
szt.
 • Dodaj do mojej listy

   

  Naturalnie antybakteryjna i przeciwgrzybicza deska Qi firmy AMANPRANA wykonana z drewna kamforowego. Drewno kamforowe zawiera naturalne olejki eteryczne o działaniu przeciwdrobnoustrojowym. Poczujesz je od razu. Dlatego drewno kamforowe jest idealne, aby zachować należytą higienę deski. Dzięki certyfikacji HACCP może być również stosowany profesjonalnie kuchnie. 

  Deska Qi to również idealny talerz do chleba i sera, może być używany do krojenia lub jako taca do serwowania. Deska Qi to także piękny prezent.


  Deski Qi są wytwarzane ręcznie przez rzemieślników, a każda deska ma swoją formę i unikalne usłojenie. Nie martw się, to nie drzewa z lasu deszczowego, a egzotyczne drzewo laurowe, które jest przerzedzane na wschodnim wybrzeżu Australii, aby zrobić miejsce dla rodzimych drzew eukaliptusowych. Drewno kamforowe ma wiele unikalnych walorów naturalnych. Jest miękkie i nie stępia noży, ale jest również wystarczająco trwały i wytrzymały, aby wytrzymać ponad 20 lat użytkowania.


  Deska Qi jest wykonana z jednego bloku, więc nie ma kleju, substancji chemicznych ani plastiku, które mogłyby popsuć Twoje jedzenie. Jest łatwa do czyszczenia - wystarczy umyć, wysuszyć i pozostawić w pozycji pionowej i wolnostojącej. Nie należy wkładać do zmywarki lub kuchenki mikrofalowej, nie rozgrzewać i nie pozostawiać do namoczenia. Przetrzyj olejem antyseptycznym PROTEKTI  firmy AMANPRANA 1 do 4 razy w roku, aby zapewnić działanie przeciwdrobnoustrojowe właściwości i naturalne piękno. Naukowcy udowodnili, że deski do krojenia z drewna kamforowego są najbardziej higieniczne i od 3 do 5 razy mniej podatne na bakterie i grzyby - im mniejszy współczynnik, tym lepsza higiena (patrz tabela)

  Deska z drewna kamforowego ma doskonałą wartość Bovis wynoszącą 17 000 , przez co dodaje energii i pozwala połączyć się z jedzeniem (yuj). 

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach