img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
ZRÓB ZAKUPY ZA MIN. 50ZŁ
I WYBIERZ PREZENT
img
PRODUCENT:

Kawa ziarnista HAWAII KONA EXTRA FANCY - 0.1 kg

  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: BogutynMłyn
  • Cena brutto: 88,00 zł
szt.
Dodaj do mojej listy


stopień palenia ziarna : średni

data palenia i pakowania Ł 04.05.2015
Sugestia zastosowania: dobra lektura, wygodny, ulubiony fotel i takaż muzyka, piękny delikatny porcelanowy garnitur do kawy i - czego już nie należy nawet dodawać - starannie zaparzona Hawai Kona Extra Fancy.

Atrybuty:
Aromat - arystokratycznie bogaty, wyjątkowo mocny, unikalny.
Smak - niepowtarzalny, nie poddaje się normalnym kryteriom opisu, jego wartość można poznać wyłącznie w trakcie degustacji.
Wysokość uprawy - do 800m
Kofeina - 180mg/filiżanka, efekt pobudzający zdecydowanie wyraźniejszy w stosunku do innych kaw.
Ziarno - bardzo duże
Metoda przerobu - mokra

Tej kawy nie powinniśmy polecać !!! Mając w ofercie takiego „Rolls-Royce’a” wśród kaw trudno jest reklamować pozostałe. Kona Extra Fancy jako napój jest tym samym, ale za jakże niższą cenę – co spełnienie marzeń spędzenia urlopu na hawajskiej plaży. Pod każdym względem wyjątkowa, pod każdym względem najlepsza, pod każdym względem Nr 1 na Świecie.

Wystarczy dodać, że Hawaje eksportują rocznie ca 8 000 worków. Każdy worek jest plombowany dla potwierdzenia pochodzenia (appellation controlee) z tej ilości Kona Extra Fancy to ca 10% produkcji, a Europa kupuje z tego ok. 3%. Dlatego tę kawę sprzedaję się na specjalne zamówienie, dla wyjątkowych odbiorców. Mamy ją w zasięgu Państwa ręki – również dla odbiorców indywidualnych.

 

 

  

img
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach