img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
img
PRODUCENT:

Jogurt SIMBILAKT Z LAKTULOZĄ VIVO starter kultury bakterii - naturalny probiotyk zrób własny jogurt - 1 fiolka

 • Dostępność: Jest Jest
 • Producent: ZAKWASKI
 • Promocja
 • SIMBILAKT VIVO z laktulozą

  Składniki. Laktuloza, liofilizowane szczepy bakterii: Bifidobacterium (lactis BI-04-SD5219, lactis BI-07-SD5220, longum, bifidum, breve, infantis) Lactobacillus (casei, rhamnosus, acidophilus NCFM-700396, lactis, bulgaricus- LB-87, gasseri, brevis, salivarius, paracasei, plantarum), Streptococcus thermophilus-ST-21, Propionibacterium freudenreichii.
  masa netto: 1 fiolki = 1,5 g.
  Ilość bakterii w 1g:
  Bakterie kwasu mlekowego ok. 7 mld
  Bifidobakterie ok. 6 mld
  Cenny Acidophilus
  Zakwaska Simbilakt Vivo z laktulozą to bogactwo żywych kultur bakterii, w tym laktobakterii, bifidobakterii i bakerii kwasu propionowego, których namnażanie w jogurcie wzmocniono dzięki dodatkowi laktulozy (dwucukru stosowanego m.in. przy zaparciach). Działające symbiotycznie kultury bakterii niekorzystnie wpływają na patogenne bakterie i grzyby. Jogurt przygotowany z Zakwaski Simbilakt z laktulozą zgodnie z instrukcją nie zawiera zagęstników, mleka w proszku, barwników, cukru (zawiera tylko naturalnie występujące cukry). Jest doskonałą propozycją dla młodzieży, osób dorosłych i seniorów.
  Laktuloza - dla lepszego namnożenia się kultur
  Laktuloza to dwucukier, który przyjmowany w większych tzw. terapeutycznych dawkach ma zastosowanie przy problemach z zaparciami. Laktuloza, w przeciwieństwie do laktozy nie jest wchłaniana w jelicie człowieka. Zwiększa to ciśnienie osmotyczne w jelitach i powoduje przejście wody do światła jelita, zwiększając objętość stolca, co powoduje działanie przeczyszczające. Ponadto, laktuloza docierając w niezmienionej postaci do światła jelita grubego jest przechwytywana i metabolizowana przez bakterie. Produkty bakteryjnej przemiany laktulozy powodują przesunięcie pH w okrężnicy w stronę kwaśną, hamują wzrost i namnażanie się patogennych drobnoustrojów.
  Zawarta w produkcie laktuloza, ze względu na jej małą ilość, nie ma działania przeczyszczającego. Dodatek laktulozy zawarty w jogurcie pomaga w namnożeniu się kultur bakterii.
  Simbilakt z laktulozą polecany jest dla:
  osób chcących wprowadzić do diety produkty bogate w laktobakterie i bifidobakterie,
  osób w każdym wieku w diecie codziennej
  kobiet
  seniorów

 • Cena brutto: 8,50 zł
szt.
 • Dodaj do mojej listy
  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach