img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00
img
PRODUCENT:

Herbata - Mieszanka "Oskrzelowa" 50 g

 • Cena brutto: 23,11 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Polesie to przebogaty świat roślin i zwierząt. W lasach i na łąkach rośnie tam ponad 100 gatunków roślin leczniczych. Ceniony zielarz i pszczelarz, Ołeksandr, własnoręcznie zbiera poleskie zioła i w oparciu o przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, przygotowuje mieszanki ziołowe, zapewniające kompleksową ochronę zdrowia człowieka. 

   

  Skład:

  - liście porzeczki czarnej (Ribes nigrum),

  - lebiodka pospolita (Origanum vulgare),

  - liście wierzby białej (Salix alba),

  - bagno zwyczajne (Ledum palustre),

  - cykoria podróżnik (Cichorium intybus),

  - liście wiśni pospolitej (Prunus cerasus),

  - bez czarny (Sambucus nigra),

  - kwiat lipy drobnolistnej (Tilia cordata), 

  - malina właściwa (Rubus idaeus).

  Mieszanka wspomaga proces zwalczania dolegliwości związanych z chorobami płuc, takich jak: zapalenie oskrzeli, kaszel, powstawanie złogów soli w stawach. Jej właściwości ułatwiają odprowadzanie wydzieliny z dróg oddechowych. Herbatka poprawia również samopoczucie, wzmacnia odporność i kondycję organizmu, działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Liście porzeczki czarnej oraz maliny wzbogacają herbatkę w kwas askorbinowy, garbniki, flawonoidy, regulują trawienie oraz przyspieszają detoksykację organizmu. Lebiodka, bagno i  czarny bez mają właściwości napotne i tonizujące, pomagają zmniejszyć stany zapalne. Cykoria usuwa z organizmu sól i metale ciężkie. Liście wierzby wzbogacają napar o kwas acetylosalicylowany (występujący naturalnie), który wykazuje  właściwości przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

   

  Sposób przygotowania (parzenia): 

  Dwie łyżki stołowe mieszanki zalać 500 ml wrzątku, przykryć i parzyć 30 min. Pić co trzy godziny po 50-70 ml, 5-6 razy dziennie. Produkt przechowywać w suchym i chłodnym pomieszczeniu.

  Masa netto: 50 g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach