Sklep jest nową platformą. Konta założone między 2006 a 2017 rokiem należy założyć ponownie.
Ceny zostały obniżone od 12% do 20% na wszystkich produktach w sklepie, ale jednocześnie nie udzielamy już rabatów.
img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
WITAMY W NASZYM NOWYM SKLEPIE
img
PRODUCENT:

Garnek rzymski ROMERTOPF klasyczny duży (na 5 kg mięsa)

  • Dostępność: Brak Brak
  • Producent: Romertopf
  • Cena brutto: 195,00 zł
szt.

NR 113 05

 

 

 

Duży garnek, mogący pomieścić do 5 kg mięsa. Doskonale nadaje się do ptactwa, dziczyzny i potraw mięsnych przygotowywanych dla większej ilości osób. Posiada tradycyjne wzornictwo i wyżłobienia w dolnej części wnętrza.

Rozmiar: 39,0 X 27,0 X 19,5

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowość na rynku polskim- garnek rzymski. Zalety takich glinianych garnków doceniali już starożytni Rzymianie, stąd też ich obecna Images: maleKlasyczne.jpgnazwa - promowana od 40 lat przez niemiecką firmę Romertopf. Ta znana na całym świecie marka jest teraz dostępna w naszym kraju i, głęboko w to wierzymy, podbije nasze kuchnie dzięki naturalnym i zdrowym właściwościom gotowania.

Jak to działa? W garnku rzymskim przygotowujemy potrawy beztłuszczowo. Delikatne pory gliny Images: maleModernLook.jpgabsorbują wodę, którą nawilżamy garnek przed użyciem. Przy stopniowym ogrzewaniu tworzy się delikatna warstwa pary wodnej - zarówno wewnątrz garnka, jak i w piekarniku. W efekcie otrzymujemy doskonałą pieczeń - chrupiącą na zewnątrz i soczystą w środku. I to wszystko w naturalnym tłuszczu wydobywającym się z mięsa.
Nasze garnki doskonale nadają się również do innych potraw, można w nich np. gotować zupy - bez utraty substancji odżywczych i walorów zapachowych.
Images: maleKurczaki.jpgTo warto zapamiętać - gotowanie w rzymskim garnku eliminuje z potraw zbędny, niezdrowy tłuszcz. Dzięki zastosowaniu glinianych naczyń, Wasze potrawy będą się piekły lub gotowały w sosie własnym, zachowując naturalny smak i aromat. Dziecinnie prosty w użyciu garnek rzymski zagwarantuje zawsze zdumiewające kulinarne rezultaty i pozwoli na zaoszczędzenie czasu spędzanego w kuchni. Wystarczy tylko przygotować składniki, włożyć je do garnka i wstawić do piekarnika. Zostaje nam już tylko uczta dla podniebienia, wzbogacona o walory estetyczne, gdyż nasze garnki bardzo efektownie prezentują się na biesiadnym stole.

img
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach
img