Sklep internetowy: www.bogutynmlyn.pl
Krem lanolinowy 50g Merino Nowa Zelandia
previous next contents

orkisz

Lanolin Skin Creme Krem Lanolinowy
Naturalnie profesjonalna pielęgnacja skóry

Pobierz w pliku pdf polskie badania na kremem - kliknij !

Doskonale zbalansowany krem będący połączeniem lanoliny oraz naturalnych olejków i wosków. Formuła kremu szczególnie polecana jest do stosowania na wszystkich partiach ciała z objawami przesuszonej skóry lub profilaktycznie w miejscach narażonych na wysuszenie lub głębokie zabrudzenie skóry.
Specjalistyczna ochrona skóry dla najbardziej wymagających.
Zastosowanie:
 Dłonie
 Silne nawilżenie suchej i szorstkiej skóry
 Pękająca skóra na palcach
 Suche i szorstkie łokcie
 Łuszcząca się sucha skóra nóg
 Pękająca skóra na piętach
 Pielęgnacja skóry diabetyków (zrogowacenia skóry, pęknięcia, uczucie świądu, podrażnienia, owrzodzenia)
 Pękające brodawki, blizny, rozstępy
 Egzema, łuszczyca
Delikatna formuła kremu pozwala na jego aplikację na wszystkich obszarach naszej skóry, również na twarzy i dekolcie – krem szczególnie jest polecany dla cery dojrzałej, jako krem na noc.
Wyjątkowy krem, który chroni
Lanolina wytwarza naturalną, silną barierę, która chroni naszą skórę przed wnikaniem brudu w głąb skóry oraz pozwala na szybkie usunięcie go z naszych rąk.
Szczególnie polecany do wmasowywania w dłonie przed rozpoczęciem prac, podczas których skóra narażona jest na wysuszenie oraz zabrudzenie, np. przed rozpoczęciem pracy w ogrodzie, wszelkimi pracami fizycznymi, porządkowymi oraz w sytuacjach, kiedy dłonie narażone są na zmienne temperatury, wilgod itp. (np. wędkarstwo, sporty wodne, rolnictwo).
Połączenie lanoliny z olejkami oraz woskami pozwala na wyjątkowe nawilżenie i odżywienie skóry.
Krem dla diabetyków
Krem jest polecanym kosmetykiem dla diabetyków, gdyż na skutek podwyższonego poziomu cukru we krwi ich skóra oraz stopy są szczególnie narażone na wysuszenie. Brak pielęgnacji skóry diabetyków prowadzi do pęknięd, owrzodzeo oraz uczucia świądu. Stosowanie kremu z lanoliną zapobiega powstawaniu „suchej skóry” oraz pomaga w przypadku powstałych już stanów podrażnieo i urazów.
Profesjonalna pielęgnacja skóry – Krem do zadao specjalnych
Użyj kremu po kąpieli, aby skóra zachowała odpowiednią wilgotnośd.
Krem pomaga w wielu problemach skórnych, takich jak np. egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry.
Doskonały kosmetyk do pielęgnacji ran pooperacyjnych. Lanolina zmiękcza i pomaga skórze zachowad sprężystośd.
Kobiety w ciąży mogą używad kremu do pielęgnacji skóry brzucha, aby zapobiec powstawaniu rozstępów.
Krem pomaga również pielęgnowad brodawki u kobiet karmiących piersią. Zapobiega tzw. „pękaniu brodawek”, a w przypadku ich wystąpienia szybko je likwiduje.
Krem dostępny w 50 g tubkach, 100/200/500 g box, 240 g z pompką.

Odkryj unikalną formułę Merino Lanolin Skin Care
Kosmetyki Merino produkowane są w Nowej Zelandii, na Wyspie nazywanej Rajem Południowego Pacyfiku.
Odseparowana od innych lądów sto milionów lat temu Nowa Zelandia stała się żywym skansenem.
Można tam zobaczyd wiele niespotykanych nigdzie indziej gatunków flory i fauny.
Ten Zielony Raj na Ziemi to nieskazitelnie czyste środowisko, dziewicza przyroda, brak rozwiniętego przemysłu, tylko 4 miliony mieszkaoców i aż 40 milionów owiec Merynos.
Ich wełna jest najbardziej cenioną i najdroższą wełną owczą na świecie, a pozyskiwana z niej lanolina ma najwyższą jakośd.
Kosmetyki firmy Merino zawierają naturalne bogactwo Nowej Zelandii, najczystszą lanolinę.

Lanolina – naturalne bogactwo Nowej Zelandii
Lanolina jest niezwykle cenną wydzieliną owczej skóry znajdującą się na powierzchni wełny.
Każdego roku po strzyżeniu owiec wełna jest prana. W trakcie prania „oczyszcza się” ją z lanoliny.
Lanolina to naturalny czynnik odżywczy, chroniący owce przed szkodliwym działaniem środowiska. Proces jej pozyskiwania w żaden sposób nie krzywdzi zwierząt.
Lanolinowy olej jest niezwykle podobny do naturalnego łoju (serum), wydzielanego przez ludzką skórę.
Większośd kremów i balsamów nawilżających wytwarza się na bazie olejów roślinnych lub mineralnych, jednak nie mają one właściwości porównywalnych do olejów skóry człowieka – takie właściwości ma jedynie lanolina. W naszych kosmetykach oleje roślinne i mineralne to tylko suplementy.
Lanolina jest najlepszym składnikiem kremu, który może uzupełnid notorycznie tracone przez naszą skórę nawilżenie oraz natłuszczenie. Nowoczesny tryb życia (skażona woda, zanieczyszczenie środowiska, klimatyzacja) powoduje utratę przez naszą skórę tego, co dla niej niezbędne. Dlatego tak cenne są receptury kosmetyków Merino.
Wszyscy jesteśmy częścią środowiska naturalnego

Merino Lanolin Skin Care od prawie 30 lat zdobywa rynki
wszystkich kontynentów
Produkcja kosmetyków Merino rozpoczęła się w 1980 roku, w miejscowości Whangamta w Nowej Zelandii. Firmę założył i rozwinął nieżyjący już chemik i farmaceuta Chris J. Maritn. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Christchurch (NZ) i jest własnością Spółki Peter Hallifax Ltd., w ramach której z wielkim zaangażowaniem i oddaniem działa zespół Merino. Początkowo Merino było małym rodzinnym przedsięwzięciem, które szybko zdobyło zaufanie klientów i zmieniło się w prężnie działające przedsiębiorstwo. Obecnie produkty firmy sprzedawane są nie tylko w Nowej Zelandii, ale eksportowane na rynki wszystkich kontynentów.
Najwyższej jakości kosmetyki Merino, przeznaczone do codziennego użytku, zdobyły uznanie na całym świecie. Są powszechnie używane przez osoby, które mają problemy skórne, m.in. przez diabetyków, pacjentów z egzemą oraz tych cierpiących na suchośd skóry. Klimat oraz położnie Nowej Zelandii wymagają szczególnej ochrony przed wysuszeniem. Tę potrzebę doskonale zaspokajają produkty firmy Merino.
Firma Merino jest niezwykle dumna ze swoich kosmetyków i z coraz większego uznania, jakie zyskuje nie tylko w Nowej Zelandii, ale i na całym świecie. Z każdym rokiem wzrasta ilośd sprzedanych oraz eksportowanych kosmetyków. Kremy Merino wielokrotnie były nagradzane za wysoką jakośd oraz skutecznośd. Firma Merino Skincare NZ Ltd. zapoczątkowała w Nowej Zelandii produkcję szerokiej gamy kosmetyków z lanoliną. Kosmetyki Merino już od prawie 30 lat powstają w wolnym od zanieczyszczeo raju, na Południowym
Pacyfiku. Proces produkcji kosmetyków Merino nie krzywdzi zwierząt. Żaden z kosmetyków nie jest testowany na zwierzętach. Kosmetyki Merino dostępne są w na wszystkich kontynentach świata. Marka Merino to jakośd, efektywnośd oraz satysfakcja klientów.

LANOLINA – bogactwo natury Lanolina to wosk chroniący wełnę owiec przed zamoczeniem. Ma bardzo dobre własności pielęgnacyjne, ze względu na podobny skład do warstwy lipidowej skóry ludzkiej. Ponadto, jest naturalnym emulgatorem. Nie rozpuszcza się w wodzie, lecz jest w stanie wchłonąd jej dwukrotną ilośd w stosunku do swojej wagi, tworząc stabilną emulsję. Od dawna znane są jej właściwości jako środka oczyszczającego, wygładzającego i natłuszczającego. Dobrze przenika w głąb skóry, reguluje gospodarkę wodną, zmiękcza naskórek oraz zmniejsza szorstkośd skóry. Lanolina jest emulgatorem przeznaczonym do skóry bardzo suchej i suchej.
Lanolina to surowiec, który od niepamiętnych czasów stosowano do pielęgnacji. Historia lanoliny rozpoczyna się wraz z historią hodowli owiec. Gdy dla owcy zbliża się czas strzyżenia, gruczoły łojowe odkładają na wełnie zwierzęcia grubą warstwę naturalnego tłuszczu, jaki chroni je przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak słooce, wiatr czy deszcz. Ten tłuszczopot wyodrębniany jest podczas prania wełny, przed jej dalszą obróbką. Odzyskiwany w ten sposób tłuszcz dał początek przemysłowi lanolinowemu. Lanolinę oddziela się od wody przez odwirowanie i dzięki następnym operacjom prania oraz oczyszczania uzyskuje się materiał nadający się do celów kosmetycznych.
Lanolina zajmuje czołową pozycję wśród naturalnych układów regulujących gospodarkę wodną skóry i zmiękczających naskórek. Naturalnym czynnikiem zmiękczającym skórę ludzką jest łój, który odgrywa istotną rolę w procesach regulacji jej wilgotności. Elastycznośd normalnej, zdrowej skóry zmniejsza się w wyniku utraty wody, przez co staje się ona popękana i szorstka. Środki zmiękczające skórę nie tylko zapobiegają temu zjawisku, ale mogą również ponownie nawilżad skórę, utrzymując jej prawidłowy bilans wodny. Chociaż lanolina różni się pod względem chemicznym od łoju skóry ludzkiej i spełnia u owcy inne zadanie, jednak już w czasach starożytnych stosowano ją w jego zastępstwie.
Lanolina jest cenionym środkiem zwilżającym i dyspergującym. W niewielkich ilościach stosowana jest jako środek przetłuszczający w mydłach i wyrobach zawierających detergenty syntetyczne, gdzie zapobiega ich wysychaniu i pękaniu. Od dawna znane są jej właściwości jako środka oczyszczającego, wygładzającego i natłuszczającego. Ze względu na te cechy lekarze dermatolodzy i kosmetolodzy stosują ją jako bazę lub nośnik w maściach, kremach, balsamach, materiałach opatrunkowych.
Działanie lanoliny na skórę jest wielokierunkowe:
 Spełnia rolę smaru w pęknięciach warstwy rogowej, powodując gładkośd i zmniejszenie szorstkości skóry
 Tworzy na powierzchni skóry film, dzięki czemu zmniejsza się odparowywanie wody z naskórka o około 20%
 Zatrzymuje wodę w pobliżu powierzchni skóry
 Wykazuje dużą zdolnośd penetracji, dobrze przenika w głąb naskórkaLanolin Skin Creme Krem Lanolinowy
Naturalnie profesjonalna pielęgnacja skóry

Pobierz w pliku pdf polskie badania na kremem - kliknij !

Doskonale zbalansowany krem będący połączeniem lanoliny oraz naturalnych olejków i wosków. Formuła kremu szczególnie polecana jest do stosowania na wszystkich partiach ciała z objawami przesuszonej skóry lub profilaktycznie w miejscach narażonych na wysuszenie lub głębokie zabrudzenie skóry.
Specjalistyczna ochrona skóry dla najbardziej wymagających.
Zastosowanie:
 Dłonie
 Silne nawilżenie suchej i szorstkiej skóry
 Pękająca skóra na palcach
 Suche i szorstkie łokcie
 Łuszcząca się sucha skóra nóg
 Pękająca skóra na piętach
 Pielęgnacja skóry diabetyków (zrogowacenia skóry, pęknięcia, uczucie świądu, podrażnienia, owrzodzenia)
 Pękające brodawki, blizny, rozstępy
 Egzema, łuszczyca
Delikatna formuła kremu pozwala na jego aplikację na wszystkich obszarach naszej skóry, również na twarzy i dekolcie – krem szczególnie jest polecany dla cery dojrzałej, jako krem na noc.
Wyjątkowy krem, który chroni
Lanolina wytwarza naturalną, silną barierę, która chroni naszą skórę przed wnikaniem brudu w głąb skóry oraz pozwala na szybkie usunięcie go z naszych rąk.
Szczególnie polecany do wmasowywania w dłonie przed rozpoczęciem prac, podczas których skóra narażona jest na wysuszenie oraz zabrudzenie, np. przed rozpoczęciem pracy w ogrodzie, wszelkimi pracami fizycznymi, porządkowymi oraz w sytuacjach, kiedy dłonie narażone są na zmienne temperatury, wilgod itp. (np. wędkarstwo, sporty wodne, rolnictwo).
Połączenie lanoliny z olejkami oraz woskami pozwala na wyjątkowe nawilżenie i odżywienie skóry.
Krem dla diabetyków
Krem jest polecanym kosmetykiem dla diabetyków, gdyż na skutek podwyższonego poziomu cukru we krwi ich skóra oraz stopy są szczególnie narażone na wysuszenie. Brak pielęgnacji skóry diabetyków prowadzi do pęknięd, owrzodzeo oraz uczucia świądu. Stosowanie kremu z lanoliną zapobiega powstawaniu „suchej skóry” oraz pomaga w przypadku powstałych już stanów podrażnieo i urazów.
Profesjonalna pielęgnacja skóry – Krem do zadao specjalnych
Użyj kremu po kąpieli, aby skóra zachowała odpowiednią wilgotnośd.
Krem pomaga w wielu problemach skórnych, takich jak np. egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry.
Doskonały kosmetyk do pielęgnacji ran pooperacyjnych. Lanolina zmiękcza i pomaga skórze zachowad sprężystośd.
Kobiety w ciąży mogą używad kremu do pielęgnacji skóry brzucha, aby zapobiec powstawaniu rozstępów.
Krem pomaga również pielęgnowad brodawki u kobiet karmiących piersią. Zapobiega tzw. „pękaniu brodawek”, a w przypadku ich wystąpienia szybko je likwiduje.
Krem dostępny w 50 g tubkach, 100/200/500 g box, 240 g z pompką.

Odkryj unikalną formułę Merino Lanolin Skin Care
Kosmetyki Merino produkowane są w Nowej Zelandii, na Wyspie nazywanej Rajem Południowego Pacyfiku.
Odseparowana od innych lądów sto milionów lat temu Nowa Zelandia stała się żywym skansenem.
Można tam zobaczyd wiele niespotykanych nigdzie indziej gatunków flory i fauny.
Ten Zielony Raj na Ziemi to nieskazitelnie czyste środowisko, dziewicza przyroda, brak rozwiniętego przemysłu, tylko 4 miliony mieszkaoców i aż 40 milionów owiec Merynos.
Ich wełna jest najbardziej cenioną i najdroższą wełną owczą na świecie, a pozyskiwana z niej lanolina ma najwyższą jakośd.
Kosmetyki firmy Merino zawierają naturalne bogactwo Nowej Zelandii, najczystszą lanolinę.

Lanolina – naturalne bogactwo Nowej Zelandii
Lanolina jest niezwykle cenną wydzieliną owczej skóry znajdującą się na powierzchni wełny.
Każdego roku po strzyżeniu owiec wełna jest prana. W trakcie prania „oczyszcza się” ją z lanoliny.
Lanolina to naturalny czynnik odżywczy, chroniący owce przed szkodliwym działaniem środowiska. Proces jej pozyskiwania w żaden sposób nie krzywdzi zwierząt.
Lanolinowy olej jest niezwykle podobny do naturalnego łoju (serum), wydzielanego przez ludzką skórę.
Większośd kremów i balsamów nawilżających wytwarza się na bazie olejów roślinnych lub mineralnych, jednak nie mają one właściwości porównywalnych do olejów skóry człowieka – takie właściwości ma jedynie lanolina. W naszych kosmetykach oleje roślinne i mineralne to tylko suplementy.
Lanolina jest najlepszym składnikiem kremu, który może uzupełnid notorycznie tracone przez naszą skórę nawilżenie oraz natłuszczenie. Nowoczesny tryb życia (skażona woda, zanieczyszczenie środowiska, klimatyzacja) powoduje utratę przez naszą skórę tego, co dla niej niezbędne. Dlatego tak cenne są receptury kosmetyków Merino.
Wszyscy jesteśmy częścią środowiska naturalnego

Merino Lanolin Skin Care od prawie 30 lat zdobywa rynki
wszystkich kontynentów
Produkcja kosmetyków Merino rozpoczęła się w 1980 roku, w miejscowości Whangamta w Nowej Zelandii. Firmę założył i rozwinął nieżyjący już chemik i farmaceuta Chris J. Maritn. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Christchurch (NZ) i jest własnością Spółki Peter Hallifax Ltd., w ramach której z wielkim zaangażowaniem i oddaniem działa zespół Merino. Początkowo Merino było małym rodzinnym przedsięwzięciem, które szybko zdobyło zaufanie klientów i zmieniło się w prężnie działające przedsiębiorstwo. Obecnie produkty firmy sprzedawane są nie tylko w Nowej Zelandii, ale eksportowane na rynki wszystkich kontynentów.
Najwyższej jakości kosmetyki Merino, przeznaczone do codziennego użytku, zdobyły uznanie na całym świecie. Są powszechnie używane przez osoby, które mają problemy skórne, m.in. przez diabetyków, pacjentów z egzemą oraz tych cierpiących na suchośd skóry. Klimat oraz położnie Nowej Zelandii wymagają szczególnej ochrony przed wysuszeniem. Tę potrzebę doskonale zaspokajają produkty firmy Merino.
Firma Merino jest niezwykle dumna ze swoich kosmetyków i z coraz większego uznania, jakie zyskuje nie tylko w Nowej Zelandii, ale i na całym świecie. Z każdym rokiem wzrasta ilośd sprzedanych oraz eksportowanych kosmetyków. Kremy Merino wielokrotnie były nagradzane za wysoką jakośd oraz skutecznośd. Firma Merino Skincare NZ Ltd. zapoczątkowała w Nowej Zelandii produkcję szerokiej gamy kosmetyków z lanoliną. Kosmetyki Merino już od prawie 30 lat powstają w wolnym od zanieczyszczeo raju, na Południowym
Pacyfiku. Proces produkcji kosmetyków Merino nie krzywdzi zwierząt. Żaden z kosmetyków nie jest testowany na zwierzętach. Kosmetyki Merino dostępne są w na wszystkich kontynentach świata. Marka Merino to jakośd, efektywnośd oraz satysfakcja klientów.

LANOLINA – bogactwo natury Lanolina to wosk chroniący wełnę owiec przed zamoczeniem. Ma bardzo dobre własności pielęgnacyjne, ze względu na podobny skład do warstwy lipidowej skóry ludzkiej. Ponadto, jest naturalnym emulgatorem. Nie rozpuszcza się w wodzie, lecz jest w stanie wchłonąd jej dwukrotną ilośd w stosunku do swojej wagi, tworząc stabilną emulsję. Od dawna znane są jej właściwości jako środka oczyszczającego, wygładzającego i natłuszczającego. Dobrze przenika w głąb skóry, reguluje gospodarkę wodną, zmiękcza naskórek oraz zmniejsza szorstkośd skóry. Lanolina jest emulgatorem przeznaczonym do skóry bardzo suchej i suchej.
Lanolina to surowiec, który od niepamiętnych czasów stosowano do pielęgnacji. Historia lanoliny rozpoczyna się wraz z historią hodowli owiec. Gdy dla owcy zbliża się czas strzyżenia, gruczoły łojowe odkładają na wełnie zwierzęcia grubą warstwę naturalnego tłuszczu, jaki chroni je przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak słooce, wiatr czy deszcz. Ten tłuszczopot wyodrębniany jest podczas prania wełny, przed jej dalszą obróbką. Odzyskiwany w ten sposób tłuszcz dał początek przemysłowi lanolinowemu. Lanolinę oddziela się od wody przez odwirowanie i dzięki następnym operacjom prania oraz oczyszczania uzyskuje się materiał nadający się do celów kosmetycznych.
Lanolina zajmuje czołową pozycję wśród naturalnych układów regulujących gospodarkę wodną skóry i zmiękczających naskórek. Naturalnym czynnikiem zmiękczającym skórę ludzką jest łój, który odgrywa istotną rolę w procesach regulacji jej wilgotności. Elastycznośd normalnej, zdrowej skóry zmniejsza się w wyniku utraty wody, przez co staje się ona popękana i szorstka. Środki zmiękczające skórę nie tylko zapobiegają temu zjawisku, ale mogą również ponownie nawilżad skórę, utrzymując jej prawidłowy bilans wodny. Chociaż lanolina różni się pod względem chemicznym od łoju skóry ludzkiej i spełnia u owcy inne zadanie, jednak już w czasach starożytnych stosowano ją w jego zastępstwie.
Lanolina jest cenionym środkiem zwilżającym i dyspergującym. W niewielkich ilościach stosowana jest jako środek przetłuszczający w mydłach i wyrobach zawierających detergenty syntetyczne, gdzie zapobiega ich wysychaniu i pękaniu. Od dawna znane są jej właściwości jako środka oczyszczającego, wygładzającego i natłuszczającego. Ze względu na te cechy lekarze dermatolodzy i kosmetolodzy stosują ją jako bazę lub nośnik w maściach, kremach, balsamach, materiałach opatrunkowych.
Działanie lanoliny na skórę jest wielokierunkowe:
 Spełnia rolę smaru w pęknięciach warstwy rogowej, powodując gładkośd i zmniejszenie szorstkości skóry
 Tworzy na powierzchni skóry film, dzięki czemu zmniejsza się odparowywanie wody z naskórka o około 20%
 Zatrzymuje wodę w pobliżu powierzchni skóry
 Wykazuje dużą zdolnośd penetracji, dobrze przenika w głąb naskórka


previous next contents

Valid HTML 4.0!