BogutynMlyn.pl   Młyn Gospodarczy Paweł Bogutyn, ul. Gwardii 24, 21-300 Radzyń Podlaski
tel./fax: (0-83)3521199 / Orange: 503-157-337 (od 8 do 18) 
Mapa dojazdu. email: sklep@bogutynmlyn.pl   gadu-gadu 936545 
Zapomniałem hasła | Rejestracja
0 0 PLN
Użytkownicy online: 31  za logowani: 0  Produktów w sklepie: 2902     Dostępnych w magazynie: 1932
Zaawansowane wyszukiwanie
Karty kredytowe :

 
email: sklep@bogutynmlyn.pl
tel. 0-83 352 11 99
kom. 503-157-337
MAPA DOJAZDU
Nasze przesyłki kurierskie dostarcza firma :


 
Sól himalajska różowa krystaliczna gruba 1 kg
Producent:   BogutynMłynIMPORT


Dostępna ilość : powyżej 500Zamówić można ilość nie większą niż jest dostępna w magazynie.

Zamówienia należy składać przez sklep internetowy lub emailem sklep@bogutynmlyn.pl

Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie pod numerem 506 173 340 w godzinach od 18:00 do 21:00

Ten produkt objęty jest upustem w wysokości: 20%
Cena brutto: 5.60 PLNDaty przydatności widoczne na zdjęciach są przykładowe.
Zdjęcia są własnością BogutynMłyn. Kopiowanie zabronione.

Ostatnie recenzje:
Kamil: Trafiłem do Waszego sklepu za pośrednictwem genialnego artykułu o soli himalajskiej. Zgłębiam temat soli już pół dnia buszując w sieci i nigdzie nie znalazłem tak profesjonalnie zrobionego wyjaśnienia. Kompedium wiedzy odpowiadające na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Brawo i dziękuję!
Marta: Chcąc sprawdzić czy to prawda, że kąpiel w tej soli rzeczywiście daje taki efekt jak głodówka, wsypałam kilogram soli do wanny gorącej wody. Zważyłam się przed i po kąpieli (ok. 15min) - różnica: 1,5kg mniej! Jestem zachwycona bo to wspaniałe rozwiązanie, by lekko przyciasna sukienka leżała dokładnie tak jak powinna :) Polecam wszystkim, przed nocą sylwestrową zamierzam powtórzyć ten eksperyment :)
Dodaj recenzję    Pokaż wszystkie recenzje


Przed ponad 250 milionów lat himalajska sól krystaliczna była nie używana przez człowieka. Sól ta z pochodzi z czasu, kiedy planeta Ziemia charakteryzowała się czystym ekosystemem.

 

Co to jest Himalajska Sól Krystaliczna?

Kiedy mówimy o himalajskiej soli mamy na myśli tylko jeden określony typ soli krystalicznej, "oryginalnej", pochodzącej z jednego miejsca w wschodnim pasie Karakorum Himalajów w Pakistanie. Sól ta była przedmiotem kompleksowych badań medycznych opisanych w książce "Water & Salt - The Essence of Life" autorstwa dr Barbary Hendel, lekarza i biofizyka, Peter Ferreira. Sól himalajska jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na ziemi. Miliony lat temu energia słoneczna wysuszyła główne morza. Ten rodzaj soli krystalicznej jest w całości czysty i naturalny, podobnie jak historyczny pierwotny ocean. Ta naturalna sól krystaliczna była przez miliony lat wystawiona na działanie ogromnego ciśnienia. Ciśnienie to było przyczyną powstawania soli krystalicznej. Im wyższe ciśnienie, tym bardziej doskonała struktura. Dzięki tym informacjom i energii, kryształy skały mają najdoskonalszą geometryczną strukturę. Sól krystaliczna płynie w czystych, białawych, różowawych i czerwonawych błyszczących żyłach gór solnych i krystalizuje się w obszarach, gdzie odpowiednie ciśnienie stworzyło tę perfekcyjną strukturę soli krystalicznej. Im bardziej geometrycznie idealny kryształ w kształcie sześcianu, tym większa ilość informacji, podobnie jak w przypadku diamentu. W soli krystalicznej, pierwiastki dostępne są w tak drobnych cząsteczkach, że mogą być łatwo wchłaniane przez komórki organizmu ludzkiego i poddane procesowi metabolizmu. Sól krystaliczna, w swojej doskonałej formie, z geologicznego punktu widzenia, jest również nazywany halitem. Dawniej, sól ta była nazywana także "solą króla", ponieważ była zarezerwowana dla rodzin królewskich. Zwykły obywatel dostawał tylko sól kamienną.

 
Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt     Inne produkty z kategorii 
 Pokaż recenzje 
  
Inne produkty z tej samej kategorii
Młynek do soli pojemość 140g 11.92 PLN
Poduszka rozgrzewająca solna 19cm x 19 cm (1 kg różowej soli himalajskiej) 10.05 PLN
Mix 4 x sól w szklanym zamykanym pojemniku - czarna (Kala Namak) i himalajska różowa (b.drobna, drobna i gruba) 4x150 g 16.00 PLN
Sól w szklanym zamykanym pojemniku czarna (Kala Namak) drobna 150 g 6.40 PLN
Sól w szklanym zamykanym pojemniku himalajska różowa krystaliczna bardzo drobna 150 g 4.80 PLN
Sól w szklanym zamykanym pojemniku himalajska różowa krystaliczna drobna 150 g 4.80 PLN
Sól w szklanym zamykanym pojemniku himalajska różowa krystaliczna gruba 150 g 4.80 PLN
Sól czarna (Kala Namak) drobna 1 kg 8.00 PLN
Sól czarna (Kala Namak) drobna 10 kg 68.00 PLN
Sól czarna (Kala Namak) drobna 2.5 kg 19.00 PLN
Sól czarna (Kala Namak) drobna 25 kg worek 160.00 PLN
Sól czarna (Kala Namak) drobna 5 kg 36.00 PLN
Sól czarna (Kala Namak) grubo mielona 1 kg 8.00 PLN
Sól czarna (Kala Namak) grubo mielona 10 kg 68.00 PLN
Sól czarna (Kala Namak) grubo mielona 2.5 kg 19.00 PLN
 
Dodaj e-mail Usuń e-mail


Kremy Pot of Gold
20.000 km Wyspa Pitcairn


Mieszanka na gofry biszkoptowe - 0.25 kg PROMOCJA

aga: Dodaję trochę tej mieszanki do ciasta na naleśniki, dzięki temu są pachnące, chrupiące i bardzo ...


Suszone na słońcu BANANY z wyspy Pitcairn - 150g PURE na...

Marta B.: Jako osoba, która uwielbia banany, pierwszy raz w życiu miałam przyjemność jeść suszone POŁÓWKI ...Kategoria: Oliwy, oleje, oliwki, octy

Copyright 2006-2010 BogutynMłyn Home| Bestsellery| Promocje| Nowości| O firmie| Regulamin i polityka prywatności| Kontakt
© BogutynMlyn.pl 2006-2015 - Wszystkie dane i informacje jak również nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm jakie występują w serwisie mogą być lub też są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi firm lub ich właścicieli i zostały użyte w serwisie jedynie w celach identyfikacyjnych. Dane i informacje zawarte w naszym serwisie są publikowane wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w serwisie www.bogutynmlyn.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody BogutynMłyn. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.

Linki
reklamowe 
Oprogramowanie: SOTE  


Oferta naszego sklepu jest dostępna w Pasażu Handlowym mBanku - co jest gwarancją najwyższej jakości sprzedawanych towarów i usług.